מעודכן לשבת הקרובה 21.09.2018

פסטיבל אוכל כפרי ה-18 במטה יהודה

הפסטיבל הכי טעים בשנה חוזר, איזה מזל שהוא נמשך 4 סופי שבוע, כי יש כל כך הרבה מה לטעום!

תיירות מטה יהודה  איפה:
בסופי השבוע בין התאריכים 27/04-20/05  מתי:
חלק מהמקומות פתוחים רק בשישי וחלקם גם בשבת, ישנם מקומות שמבקשים לתאם מראש. כדאי לברר לפני שמגיעים.  שעות פעילות:
לכל המשפחה   טווח גילאים: 
www.tour-yehuda.org.il | *8108  לפרטים נוספים: 

פסטיבל האוכל הכפרי במטה יהודה מציין את השנה ה-18 שלו. זוהי חגיגה של אירוח אתני ואותנטי ומאכלי עדות בבתים ובמסעדות, עשרות בשלנים ובשלניות שמכניסים את המבקרים לביתם - להיכרות דרך הצלחת. מגוון של מפגשים קולינריים, השקות יין, אמנים מארחים וכל זה לצד הנופים הקסומים והירוקים של חבל מטה יהודה, הנמצא מרחק נסיעה קצר ממרכז הארץ. 

פסטיבל האוכל הכפרי במטה יהודה הראשון החל עם מספר קטן של בשלניות ותיקות שפתחו את בתיהן וסיריהן בפני המבקרים, ומאז צמח והתפתח עם כל שנה שחלפה וכך התווספו מגוון רחב של סוגי בשלנים ובשלניות, מסורתיים וחדשניים, כפריים ומרתקים, לכל אחד הסיפור המיוחד שלו, כולם מחכים למבקרים שישבו לאכול את מטעמיהם בימי האביב הנעימים האלו. 

נושא הפסטיבל השנה הוא "אוכל. אנשים. בית" ובהתאם, אורחי הפסטיבל יוכלו לבקר אצל אנשים ובתים שונים מאוד האחד מן השני, כשלכל אחד הייחוד שלו, אבל לכולם אותה תשוקה - לאוכל טוב ולאירוח.  

מגוון מסלולי טיול, הופעות, מוזיאונים שונים, אמנים וגם מקומות לינה שמי שמחפש לנצל את כל הסופ"ש לחוויה. כל אלו ועוד חוויות מחכים לכם בימי הפסטיבל במטה יהודה, נשאר רק לתכנן את המסלול דרך אתר האינטרנט. 

בכל אחד מימי השישי בפסטיבל יצאו "סיורים בין הסירים" - טיולים קולינריים מודרכים שיתנו למשתתפים הזדמנות ליהנות מטעימות מהנות של הקולינריה במטה יהודה – בישול ביתי, מבשלת בירה או יקב, מעשני בשרים, אופים ואופות ושפים המשלבים השראות וידע מרחבי העולם בבישול מקומי עונתי.

מחיר-130 ₪ לאדם, כולל הסעה, הדרכה וטעימות. בהרשמה מראש.

במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו גם שלל אירועים. וגם חובבי היין יוכלו ליהנות ממגוון אירועים והשקות יינות חדשים, הפרטים המלאים באתר.   

*מומלץ להגיע עם כסף מזומן מאחר ולא בכל מקום מכבדים כרטיסי אשראי. 

בתאבון!

 

צילומים: אלדד מאסטרו