מעודכן לשבת הקרובה 23.06.2018

פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב ה- 6

פסלים שמתעוררים לחיים, ליצנים ואקרובטים, דמויות שלא מהעולם הזה, מתנפחים, חייזרים, שחקנים על גלגלים, מקפל בלונים, מופעי תיאטרון מלאי כישרון ושחקני פנטזיה גדולים מהחיים!

טיילת התיירות מהמרינה ועד מלון דן איפה:
שישי-שבת 16-17.02.18 מתי:
11:00-15:00 שעות פעילות:
חינם! מחיר כניסה:
לכל המשפחה   טווח גילאים: 

סופ"ש של פסטיבל צבעוני בו טיילת התיירות הצפונית של העיר אילת שטופת השמש, תתמלא דמויות צבעוניות ומופעי ענק ייחודיים. במסגרת הפסטיבל ישתתפו עשרות אמני רחוב, להטוטנים, רקדנים, ליצנים ומופעים שמדהימים צעירים ומבוגרים כאחד יציפו את הטיילת וישמחו את כולם. תאגיד התיירות העירוני של אילת מקיים זו השנה השישית את 'פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב' ובמשך יומיים יגיעו אל הרחוב הכישרונות הגדולים והצבעוניים ביותר. 

את הפסטיבל מובילים המופעים של חברת ראש חוצות המפיקה את הפסטיבל, ובראשם המופע 'בלוניזם' – מופע ייחודי של בלונים בצורות המשלב ליצנות קלאסית, להטוטנות ואקרובטיקה בשיתוף הקהל, וגם 'קרקס על גלגלים' – אקרובט ולוליין שלא נח על הרגליים לרגע, הוא מסתובב בין הקהל על חדי אופן שונים ועל 'גלגל גרמני' בזמן שעושה ג'אגלינג מעל ראשם של הילדים.  ליצנים אקרובטיים על טרייפוד יפריחו בועות סבון וילהטטו על הגובה.  ההולכים על הטיילת עלולים להיתקל ב'שיטור אירוני' – צמד שוטרים קומיים על ניידת מיוחדת שמנסים לחלק דוחות ולעצור חשודים על עבירות "פליליות". אם תרצו לשחק באולינג אנושי חפשו את השחקנים שנראים שעומדים בצורת פירמידה ומחכים לכדור שיפיל אותם ואם תרצו ללמוד ג'אגלינג ולהטוטים חפשו את 'פעולה קרקסית' – משאית קרקס צבעונית עם כל הציוד שצריך ושני אקרובטים/להטוטנים מקצועיים שידריכו בשמחה.

במקום יהיו פזורים עשרות פסלים חיים ומופעי תיאטרון שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו: הנסיכה הכלואה במגדל, הדרקון, המשוררים, הפרח הטורף, התמונה שהתעוררה, פינוקיו, אלביס, המכשף שאיבד את השדון שמרחף מעליו, קומיקס חי, באבל טראוול, החנונים, האנשים בירוק, טרנטה אבל לפניך, מעשה בחמישה בלונים ועוד. מקפל בלונים מקצועי יסתובב בין הקהל ויציע בלונים בצורות ואמניות איפור על גלגלים יסתובבו ויציעו איפור שמח להולכים ולשבים.

אם רוצים לשלב כבר וויקנד בעיר, אפשר להזמין 'חבילת אילת' שכוללת טיסות, לינה, ארוחות במסעדות ואטרקציות נוספות לסוף שבוע ב-999 ₪ לאדם, 499 ₪ לילד. פרטים על החבילה באתר ארקיע. 

 

 

 

 

הצילומים באדיבות ראש חוצות