מעודכן לשבת הקרובה 23.03.2019

שבת משפחתית במוזיאון העיצוב בחולון

סדנה וסיור מודרכים לילדים ולכל המשפחה. בלשי עיצוב - סיור בלשי עתיר משימות, העוסק בשפת העיצוב באופנה ובקולנוע. חלום של צעיף - סדנת עיצוב להורים ולילדים, בה יתנסו המשתתפים בעיצוב אישי של צעיפים.

מוזיאון העיצוב בחולון  איפה:
ימי שבת מתי:
11:00 ו- 13:00  שעות פעילות:

ילד - 45 ₪, מבוגר מלווה - 35 ₪ (כמחיר כרטיס הכניסה למוזיאון)

ילד תושב חולון - 40 ₪, מבוגר מלווה תושב חולון - 30 ₪

מחיר כניסה:
מתאים לילדים בגילאי 7-11 והוריהם טווח גילאים

מוזיאון העיצוב בחולון מקיים פעילות מיוחדת לכל המשפחה. במסגרת זו מתנסים הילדים והוריהם בפעילויות הבאות:

בלשי עיצוב: סיור חוויתי במהלכו מסיירים המשתתפים בגלריות בהנחיית מדריכי המוזיאון. באמצעות חידות והפעלות קצרות, יגלו הילדים את שפת העיצוב באופנה ובקולנוע, כפי שהיא נראית בתערוכה הנוכחית במוזיאון "ז'ה טם, רונית אלקבץ" ובאוסף הבגדים המוצג בה המשולב בסצנות חלומיות, קסומות ומלאות תיאטרליות והומור.

חלום של צעיף | סדנת עיצוב צעיף אישי: סדנת עיצוב להורים ולילדים, בה יתנסו המשתתפים בעיצוב אישי של צעיפים ססגוניים ואופנתיים. כל משתתף יצור ויעצב צעיף מקורי המורכב מחוליות בד משתלבות, ללא צורך בתפירה או דבק.

חדש במוזיאון העיצוב חולון: משחק משימות אינטראקטיבי המופעל דרך אפליקציה במכשיר האישי של כל מבקר. מחלקת החינוך של המוזיאון יצרה במיוחד עבור התערוכה ז'ה טם, רונית אלקבץ אפליקציה ידידותית וקלה לתפעול, באמצעותה יכולים הילדים לחוות את התערוכה דרך מסלול משימות מעשיר וכייפי לכל המשפחה. נושאים כמו יצירתיות והשראה, החופש להיות שונה ושייך וגם לבוש כמעצב זהות ומעורר רגש, מונגשים לילדים והוריהם בדרך חוויתית, משחקית ומהנה.

רק מגיעים למוזיאון, מורידים את האפליקציה לפי ההנחיות ו... יוצאים לדרך!

קופות המוזיאון: 073-2151500 

צילומים: שי בן אפרים

כתבות נוספות:

next prev