מעודכן לשבת הקרובה 11.05.2019

חוויה קסומה במשק חפר אבירים

טיולי סוסים, רכבי שטח, גבינות עיזים, ימי גיבוש, בקתות מבודדות ועוד.

אבירים, גליל העליון. איפה:
בתיאום מראש. מתי:
משתנה בהתאם לפעילויות. מחיר כניסה:
לכל המשפחה! טווח גילאים:
טלפון: 072-3237064   אתר >> פרטים נוספים:

ב'מקום בלב' אבירים תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות המתאימות לכולם.
מקום בלב ממוקם בגליל העליון ביישוב אבירים בלב אזור פסטורלי ויפהפה.
אצלנו תוכלו ליהנות מטיולי סוסים באזור, נסיעה בריינג'רים, ימי גיבוש לקבוצות, סדנאות זוגיות עם סוסים, ישיבה בדיר קפה וטעימות מהגבינות של עדנה.

טיולי סוסים: עולים על האוכף ויוצאים מאבירים, יורדים בנחל ועולים בהרים, לכיוון יער אלונים ונוף בראשית. נהנים מארוחת גבינות ויין על ראש המצוק. טיולים הסוסים מוצעים במגוון רחב של אפשרויות, החל משעה בשטח ועד ליום או אפילו יומיים. כמו כן, ניתן לשלב בטיולים הפסקת קפה בשטח/ פיקניק/ ארוחות.

טיולי ריינג'ר (ג'ייפון), "רומנטיקאר": טיול זוגי רכוב ביער אלונים, בשבילי הרים בנוף מדהים! בשילוב סל פיקניק גבינות עיזים ויין טוב! קיימות אפשרויות של טיול למשך שעה עד 3 שעות. כמו כן, ניתן לשלב גם ארוחת פיקניק בשטח.

סדנאות זוגיות/קבוצתיות עם סוסים (ללא רכיבה): סדנת תקשורת אישית וזוגית בעזרת סוסים. הסדנא מתקיימת ביער בתוך מתחם פסטורלי, חוויה מדהימה לשניים (או יותר), עם המנחה אייל חפר. חוויה של פעם בחיים, ללמוד על עצמינו ועל מה שבינינו, שילוב של הנאה, למידה. עלות לזוג : 520 ₪. עלות עבור שני זוגות יחדיו : 860 ₪.

'הגבינות של עדנה': במקום בלב באבירים, מתגורר עדר עיזים לבנות. החלב הטרי, נאסף, נחלב ומפוסטר מדי יום, על ידי עדנה ואייל בעלי המקום. עדנה מכינה ממנו מבחר גדול של גבינות משובחות, טעימות ובריאות במגוון טעמים יחודיים.

בסמוך לבית 'מקום בלב' באבירים, מחכה לכם פינת מעדנים לקנייה בשרות עצמי. כולם מוזמנים לפתוח את המקרר ולבחור גבינות כגון: קממבר עיזים, גבינות צ'רקסיות בטעמים,יוגורט טרי, יין בוטיק בעל ניחוח משכר ועוד.

המקום מציע גם אפשריות לינה: קמפינג משק חפר באבירים - אתר קמפינג החבוי בתוך היער. כל אוהל ממוקם בפינה משלו ויש שילוב של פשטות טבע ושקט. במקום מקלחת, שירותים, מטבח מאובזר ועוד.
בקתות אירוח: אי שם בסוף הדרך, שוכנות להם בקתת אוהבים ובקתת בוקרים אינטימיות וקסומות. המתאימות לזוג מתבודד או משפחה קטנה. תצפית מרהיבה מהג'קוזי הגדול וחצר מטופחת יער טבעי וים כחול.

 


צילום: מקום בלב.