מעודכן לשבת הקרובה 11.05.2019

חדש במוזיאון מגדל דוד: מסה, כל שישי יתקיימו מפגשים, סיורים, הרצאות

מוזיאון מגדל דוד בירושלים מציג לקהל את הסיפורים, הטעמים, הקולות והרעיונות ומזמין את כולם ל- 'מסה' סדרה חדשה של מפגשים, סיורים והרצאות בנושאים מגוונים הקשורים לעיר ירושלים.

מוזיאון מגדל דוד, ירושלים איפה:
כל שישי במהלך ינואר ופברואר  מתי:
9:30-12:30  שעות פעילות:
מפגש בודד:  80 ₪ / 70 ₪  סדרה מלאה:  280 ₪ / 240 ₪ מחיר כניסה:
לכל המשפחה! טווח גילאים:
טלפון: 2884*   אתר>> פרטים נוספים:
לנרשמים ליותר מסדרה אחת :   25% הנחה על הסדרה הנוספת  

מוזיאון מגדל דוד מביא בפניכם את הסיפורים, הטעמים, הקולות והרעיונות ומזמין אתכם ל-'מסה' – סדרה חדשה של מפגשים, סיורים והרצאות. ירושלים. עיר אחת – עולם ומלואו. עיר של אמונות ומסורות שבין סמטאותיה היפות מסתתר עולם מסעיר, מסקרן ומורכב של אנשים, סיפורים ותרבויות. אתם מוזמנים לפגוש את ירושלים ולהכיר אותה מחדש, בכל פעם קצת אחרת. פירוט הסדנאות:

'נפגשנו כך'  מאכלים ותרבויות בירושלים, שישי 22 בינואר, סיור המפגיש בין עדות, דתות ולאומים במטבח בירושלים במאה ה-19. הסיור יתקיים עם יואב רותם בשכונות גאולה והבוכרים, כמן כן, הסיור כולל טעימות.

'בלאדי' המטבח המקומי, שישי 5 בפברואר, הרצאה וביקור במרכז ווג’וד,המטבח הערבי והפוליטיזציה של האוכל בישראל. את ההרצאה תעביר רונית ורד - עיתונאית אוכל (מוסף הארץ) ומחברת ספרי אוכל ומסעות. ובנוסף, מפגש ב"ווג'וד" על תרבות האוכל הפלסטיני בירושלים ובסביבתה, את הרצאה זאת צעביר נורה קורט - נשיאת ווג'ווד (ההרצאה בשפה האנגלית).

'מה בתפריט'- בתי אוכל ירושלמים, שישי 19 בפברואר, סיור בעקבות מוסדות אוכל בירושלים: המסעדות שהפכו למוסדות של ממש ובתי האוכל המיתולוגיים שהיו ואינם. הסיור יתקיים עם מורת הדרך אסתר סעד, הסיור כולל טעימות.


 

צילום: מגדל דוד.