מעודכן לשבת הקרובה 11.05.2019

נקודת מוצא

רוכבים, מטיילים ונהנים בשפלת יהודה

מושב צפרירים.
WAZE: 'נקודת מוצא, צפרירים'
איפה:
א'-ה': כל היום.
סופי שבוע וחגים: מ-9:00 ועד החושך.
שעות פעילות:
לכל המשפחה. טווח גילאים:
טלפון: 072-3237091     אתר>>
פתוח כל ימות השבוע - מומלץ לתאם מראש.
פרטים נוספים:

יש בארץ לא מעט איזורים שבהם רכיבה על אופניים היא ה-דרך לטייל, להכיר ולחוות. שפלת יהודה היא ללא ספק אחד האיזורים היפים והנוחים ביותר לרכיבה על אופניים, ודי להביט על כמאה ק"מ של שבילים המותאמים לרכיבה כדי להבין שיש משהו בכלי הנהדר והירוק הזה שיכול לשדרג לכם את הביקור באזור.

אצלנו שוכרים אופניים, הדרכה, מצטיידים במפות, מסלולים מומלצים, כוס קפה ו... יוצאים לדרך. לחילופין, אנחנו יכולים להגיע עם האופניים אליכם בכל נקודה שתבחרו.

המסלולים מתאימים למשפחות, לזוגות ובעצם לכל קבוצה. אפשר לשלב באירוע משפחתי או חברתי, בבר מצווה או סתם כשרוצים לצאת קצת לטבע בקלות ופשטות.

שפלת יהודה
40 דקות מירושלים, 50 מתל אביב. פה תמצאו את גבעות הפסטורליות של חבל יהודה, חורבות עתיקות, כרמי יין חדשים, מערות פעמון ומחילות מסתור, חורש טבעי ושבילי טיולים מכל הסוגים. 

הישובים באזור משופעים בנקודות משיכה למבקרים: יקבים, מבשלות בירה, סדנאות אומן, מטבחים ביתיים, בריכות שחיה ועוד. יש כאן המון מה לעשות, ואנחנו מציעים לעשות את זה על אופניים או לשלב הליכה רגלית. נוכל להתאים לכם 'חבילה' המותאמת לצרכים שלכם.

טיולי אופניים
אצלנו תוכלו לשכור אופניים מתוחזקים, לקבל טיפים ומסלולים ולצאת לרכיבה באזור. ניתן להוסיף הובלה והדרכה. האזור אידיאלי לרכיבה על אופניים. יש כאן עשרות שבילים ומסלולים ברמות שונות, כך שכל רוכב יימצא כאן את מקומו, אפילו ילדים ותינוקות.

מסלולים
מפות ופרטים על המסלולים ניתן לקבל באתר או אצלנו בנקודת מוצא.
להלן רשימה חלקית:
סובב חורבות עדולם – זהו מסלול הבית. יוצאים ברכיבה מנקודת מוצא, ועוברים באתרים המרתקים של פארק עדולם.

בין עזקה לבית גוברין – רוכבים על דרך פארק בריטניה, לכל אורכה או בחלקים.

מיד קנדי לנחל שורק – אחד המסלולים הקלאסיים של הרי יהודה במלוא עוצמתם.

ציוד להשכרה
אופני הרים – מוצר הבסיס, בכל המידות, כולל לילדים.

עגלה נגררת לילדים – מתחברת לאופני ההורה.

אופני טנדם – הדרך לשיפור הזוגיות.

אופני הרים עם שיכוך זעזועים – נוחים ועבירים יותר.

סבל עם ערכת קפה – כי יש מקומות שווים להפסקה.

בואו ליהנות מהנופים המרהיבים, ההסטוריה העשירה, הארכיאולוגיה המעניינת, והאווירה המיוחדת של האיזור. אנחנו מציעים להשאיר את המכונית בחנייה, לשכור זוג אופניים ולהתחבר לסביבה בדרך מהנה, שקטה וירוקה, עם או בלי מדריך.