מעודכן לשבת הקרובה 27.01.2018

פילאטיס ויוגה - אנאנדה

סטודיו אנאנדה – כשיוגה ופילאטיס מתחברים

רח׳ אילת 22 (פינת אליפלט) - תל-אביב. איפה:
כל ימות השבוע... שעות פעילות:
טלפון: 03-562-5525  אתר>>  פייסבוק>> פרטים נוספים:

בנקודה שבה יפו, נווה צדק ופלורנטין נפגשות, יושב סטודיו קסום שמציע שילוב בין שיטת היוגה לשיטת הפילאטיס, השילוב בין שני התחומים הוליד את שיטת Fly Yoga & PilatesJ

בסטודיו אנאנדה, מתחם היוגה והפילאטיס החדש שנפתח בתל אביב, תפגשו בשלושה דברים שמתחברים זה לזה והופכים את המקום למיוחד במינו:

הראשון הוא תרגול היוגה המקיף והמקצועי שמוצע במקום במסגרת שיעורים למתחילים ולמתקדמים בשיטות יוגה שונות. באנאנדה תתרגלו איינגר יוגה, יוגה נשית, קונדוליני יוגה, ויניאסה יוגה ואשטנגה יוגה בליווי מדריכים מוסמכים וקשובים, באווירה נפלאה. 

השני הוא אימון הפילאטיס הממוקד והמפוקח שתוכלו לעבור במקום – פילאטיס רצפה, פילאטיס מכשירים, פילאטיס לנשים בהריון ופילאטיס שיקומי, בהנחיית מדריכים שחיים את עולם הפילאטיס מדי יום.

השלישי הוא האווירה – ביתית, תומכת, נעימה ומחברת בין אנשים ובין שני התחומים האלו. את המקום הקימו שלושה אחים אוהבי יוגה ופילאטיס בעלי הכשרה בתחום – שרצו להקים בית חם למתרגלים ומורים.

המקום היחיד בתל אביב שבו תוכלו לתרגל Fly Yoga & Pilates – גם יוגה וגם פילאטיס באימון אחד
לצד תרגולי היוגה והפילאטיס על פי השיטות המוכרות והמקובלות, בסטודיו אנאנדה תוכלו להנות מסגנון חדש של אימון שמשלב בין יוגה ופילאטיס. Fly Yoga & Pilates היא שיטת אימון שמחברת בין האלמנטים הבולטים בתרגול היוגה ובין דגשים שונים, מחזקים ומחטבים, מעולם הפילאטיס. את הFLY מבצעים על ערסלים שתלויים מהתקרה, האימון שובבי ומתאתגר..
שיעורי הFLY, המשלבים יוגה ופילאטיס, סוחפים אחריהם לא מעט מתרגלים שמוצאים בשילוב בין שתי הטכניקות יתרונות מובהקים בעיצוב, ריפוי ושחרור הגוף, וכן תחושה של חזרה לילדות.
סטודיו אנאנדה הוא המקום היחיד באיזור תל אביב שמציע תרגול של השיטה על ידי מדריכים מקצועיים.

בואו ללמוד יוגה ופילאטיס - בואו להעמיק
בסטודיו אנאנדה תתקיים אחת לחודשיים סדנה, שמטרתה להקנות למתרגלים ידע נוסף ולהגיע לעומקים שלא תמיד מתאפשרים במסגרת שיעור סטנדרטי. סדנאות אלו יעצימו ויחזקו את המתאמן, בכל פעם בתחום אחר, ויובילו אותו להתקדמות משמעותית בדרך.

שיעורי יוגה ופילאטיס במחירים ידידותיים ונוחים לכל כיס
למרות היצע הקורסים המקיף והתרגול הייחודי של שיטת Fly בסטודיו אנאנדה שומרים על רמת מחירים המתאימה לכל כיס. זו הזדמנות שמגיעה עם המון אהבה ליוגה ולפילאטיס, במקום אחד מחבק, ביתי ומיוחד במינו.

סטודיו אנאנדה – הבית החם לכל מה שהוא יוגה, פילאטיס ושיטת FLY בדרום תל-אביב (ויש אפילו חנייה...)