מעודכן לשבת הקרובה 11.05.2019

מסעדת ברביב: תרבות אכילה חדשה וראשונה מסוגה בישראל

חדש בעולם המסעדנות: בר-מסעדה "ברביב", מסעדת קונספט המתמחה ברטבים.

זכרון יעקוב, מדרחוב איפה:
כל השבוע, פתוח בשבתות מתי:
שישי-שבת מ12.00 ועד הלילה שעות פעילות:
04-6390133 פרטים נוספים

ברחוב הציורי והפסטורלי של זיכרון יעקב, באחת מחצרות הבתים, נולדה מסעדת הקונספט  "ברביב" – "BRAVIV" במוחו של רונן רביב, שף ובעלי מסעדת הנשיקה הקודמת.

מסעדת "ברביב" מביאה בשורה לקהל הישראלי  ,קונספט חדשני וייחודי של תרבות אכילה ברטבים. המטבח של "ברביב"  מתמחה במגוון של רטבים ייחודיים  אשר יכולים "להתלבש" על כל מנה במסעדה לבחירתו של הסועד.כאשר הסועד מוזמן לבחור את הרוטב המועדף עליו ובכך לקחת חלק פעיל בחוויה הקולינארית.

המטבח של "ברביב" מורכב מ- 15 סוגי רטבים קרים וחמים ומהווה את הבסיס לקונספט החדשני והייחודי , הרטבים שבאים לצד תפריט האוכל מוצגים בתפריט והסועד מוזמן ל"הלביש" על המנה את הרוטב המועדף עליו ובכך יכול להשפיע על הריחות והטעמים שילוו את המנה שלו.

לכל רוטב מבין 15 הרטבים יש צבע ומספר והסועד בוחר את הרוטב מבין 3 רטבים שהותאמו למנה.

תרבות האכילה החדשה של "DRESS YOUR FOOD" הופכת כל בילוי במסעדה לשונה מן הפעם הקודמת והסועד יקבל בכל ביקור חוויה שונה של טעמים וצבעים וגם כאשר הסועד בוחר את הרוטב שלו הוא מקבל כמחווה מן המטבח רוטב נוסף לטעימה.

מסעדת "ברביב" מעוצבת בצבעוניות חמה השואבת השראה מעולם הרטבים, עיצוב מזמין ומשמח המבטיח חוויה קולינארית בלתי נשכחת.

גם הבר המושקע במסעדה שואב השראה מהקונספט הייחודי ומציע מגוון קוקטילים לפי צבעים ותפריט בר עשיר שיהפוך כל בילוי על הבר לטעים ומהנה במיוחד. 

 כתבות נוספות:

next prev