מעודכן לשבת הקרובה 23.06.2018

משחקיה חדשה בתוך סניף טיב טעם

קונים ומשחקים: משחקיה וקפיטריה בתוך סניף טיב-טעם בראשון לציון

סניף טיב טעם ראשון לציון, דרך המכבים 62.  איפה:
כל השבוע מתי:

בחופש הגדול החל מ9:00 בבוקר , א-ה 15:00-20:00
יום שישי 18:00 - 11:00
שבת 20:00 - 09:00

שעות פעילות:
37 ש"ח  מחיר כניסה:
עד גיל 10  טווח גילאים
052-3602724 פרטים נוספים
   

לראשונה רשת טיב טעם תציע ללקוחותיה מתחם ענק וייחודי בתוך הסניף שיכלול משחקיה עבור הילדים וקפיטריה לגדולים, המתחם ישתרע על שטח של 400 מ"ר ויוקם בהשקעה של כ- 1.4 מליון ₪. 

מתחם המשחקייה הייחודי משלב הנאה וערכים לימודיים וחינוכיים לילדים. במשחקיה הושקעה מחשבה רבה מאוד ע"י מומחים מתחום ההורות וההתפתחות. בהליך האפיון נעשתה סקירה מעמיקה של היצע המשחקיות בישראל ואף בחנו בארה"ב את הפתרונות המוצעים לצרכי קהל יעד זה.

משחקיה חדשה בטיב-טעם

בהקמתה, המשחקייה שמה דגש על עידוד פיתוח כישוריו החברתיים של הילד, ומעניקה אתגרים הקשורים בפיתוח כישורי חיים כבר מגיל קטן, ובנוסף, המשחקייה תציע אתגרים פיזיים המותאמים לשלב ההתפתחותי בו נמצא הילד. למשחקיה צוות מפעילים אשר יעניין את הילדים באתגרים המוצעים וידאג להעצים את הילדים בחווית ההתנסות. המתחם מאוד מזמין, צבעוני וחוויתי עבור הילדים, ומותאם לגילאי לידה עד גיל 10.

המשחקייה תציע את מירב הכלים להתפתחות ובכך תשים דגש על המוטוריקה העדינה וחיזוק חגורת הכתפיים לתינוקות מגיל לידה, כמו כן חשיפה לצבעים, צורות ומרקמים, וכמו כן הוקפדה נוכחות משחקים לפיתוח כישורי חיים הכוללת מטבח, חדר תחפושות עשיר, קירות לוח וגיר לצביעה חופשית ועוד. 

במקום יוצבו שולחנות עץ ויצירה, טיפוס על גשר בגובה 4.5 מטר תוך התחמקות מאלמנטים מאתגרים, טרמפולינה מתנפחת וגלישה מגובה המותאם לילדים. גולת הכותרת במשחקייה היא ללא ספק בתים מיניאטוריים ייחודיים בעלי אבזור פנימי מלא ומפורט. הבתים, אשר יובאו מארה"ב לראשונה, מאפשרים לילד השוהה בתוכם לדמות מציאות חיים כמבוגר ובכך משפרים את מיומנותיו הצוותיות והמוטוריות. עבור ההורה זו הזדמנות לחוות את הילד בכישורי המנהיגות ועבודת הצוות שלו בתוך קבוצת ילדים איתה בחר הילד לבלות. לרשות הילד תחנת כיבוי אש, בית קפה מסעדה או מרפאה.

במקום יוצעו שרותי תמיכה בנושאי הורות וכמו כן אירועי ימי הולדת בנושאים ייחודיים כגון מדעים ועוד.

כתבות נוספות:

next prev