מעודכן לשבת הקרובה 19.10.2018

לראשונה בישראל - סימולטור בקארטינג קריית אונו

מסלול הקארטינג מתחדש ומציג את הסימולטור המתקדם בעולם

איפה: קניון קריית אונו, שלמה המלך 37 קריית אונו.

מתי:  א-ה ושבת 12:00 - 21:00 שישי 12:00-18:00 - יש לתאם הגעה מראש

פרטים נוספים:03-7363566 או באתר>>

בימים אלו הגיע למסלול הפרו קארטינג בקרית אונו סימולטור - היחידי מסוגו בארץ המדמה פעילות מלאה של הכלי אותו המשתמש מפעיל ונחשב למתקדם ביותר בעולם.הסימולטור הובא ארצה במטרה לאפשר לימוד נהיגה בסיסית ומתקדמת ללא הסיכון והעלויות הכרוכות בהפעלת רכב מירוץ אמיתי מעבר למגבלות הקיימות היום במסלולי הקארטינג בפרט ובמדינת ישראל ככלל.הסימולטור מאפשר לנהגי המירוץ להתאמן לקראת צאתם למירוץ בחו"ל כאשר הסימולטור מדמה עבורם את אותו המסלול ואותו הרכב עליו הם אמורים לנהוג.

הסימולטור נותן גם מענה לקצה השני של קשת, אלו המעוניינים רק להתחיל את דרכם בעולם הנהיגה.כל ילד אשר גובהו מספיק כדי להגיע לדוושות הסימולטור יכול להתחיל לנהוג, החל מנהיגה בסיסית (שליטה ברכב והעברות הילוכים) ועד נהיגת מירוצים (קווים נכונים, החלפות הילוכים מהירות, העברות משקל ושליטה במהירות) וכל זה, ללא סיכון ובעלות זניחה.

מסלול הפרו קארטינג בקריית אונו נבנה ע"י מומחי הקארטינג בישראל, ומבוסס על ידע וניסיון שנצבר במהלך 30 שנות ספורט מוטורי. רוחב המסלולים מאפשר עקיפה בצורה בטוחה,התוואי וסוגי הפניות מאתגרים וגורמים לתחושה של מסלול מרוצים איכותי, כך שהנהג מרגיש כאילו הוא "אלוף העולם" במרוץ לאליפות.

כל המדריכים והמפעילים במקום הינם אלופי הארץ כך שנהגים המעוניינים לשפר את הישגיהם יקבלו במקום הדרכה, את מיטב האינפורמציה וכמובן חווית נסיעה תחרותית אקסטרימית ומלאת הנאה.