מעודכן לשבת הקרובה 23.06.2018

קפה גן סיפור בחולון

בית קפה מעוצב המתאים להורים וילדים

איפה:רח' מוטה גור 15 (ליד "דירה להשכיר")

מתי:פתוח 7 ימים בשבוע מ-8:00 בבוקר ועד חצות

פרטים נוספים:טל': 03-5011596

מתחם גני הסיפור הגדול ביותר בחולון מצוי במרכזה של שכונת קרית אילון החדשה, ובו מקבץ של 8 גני סיפור, כגון: הכינה נחמה,דירה להשכיר, איתמר מטפס על הקירות ועוד.בימים אלה נפתח בליבו של המתחם  "קפה גן סיפור" - בית קפה ייחודי ומקסים שעוצב על-ידי האדריכלית לטיסיה בלחוביץ בהשראת הגן תוך הקפדה על האינטראקציה של המקום  עם הגן היפיפה.


ייחודו של בית הקפה מלבד מיקומו הוא בכך, שהינו ידידותי לילדים.  העיצוב נעשה בהשראת הסיפורים תוך שילוב צבעים חיים והשולחנות מתאימים לישיבה נוחה של ילדים ומשפחות. התפריט נבנה במיוחד כך, שהוא כולל  מנות  שכל הילדים אוהבים, ולחלק מהמנות ניתנו שמות בהשראת הסיפורים כמו "השקשוקה של איתמר".כוס ילדים ממותגת ניתנת לילדים במתנה בעת הזמנת שוקו וכל ילד מקבל  תחתית לכלי אוכל (פלייסמנט)  שעל גביה פעילויות הקשורות בגן סיפור.

האטרקציה לילדים ב-ה' הידיעה היא הספרייה היפה שפועלת במקום, הכוללת  כ-300 ספרים יד שנייה, הנתרמים ע"י הקהילה למען אנשים עם בעיות נפשיות. הספרים חודשו ועברו כריכות ושיפוצים והם נמכרים ב- 20 ש"ח בלבד לספר. הילדים מוזמנים לקנות או לעיין בספר ילדים תוך כדי הישיבה בבית הקפה וההורים יכולים לרתק אותם בהקראת סיפורים.

 

 

 

 

 

 

 


גם בשירותים חשבו ב"קפה גן ספור" על הילדים והם עוצבו בהשראת הסיפור "סיר הסירים", כאשר במקום ישנו כיור נמוך המותאם במיוחד עבורם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בסמוך לבית הקפה מפעיל בעל המקום גם קיוסק לממכר חטיפים שתייה קלה ועוד למבקרים בגנים .
בית הקפה הוקם בהשקעה של כמיליון ש"ח ומכיל כ- 100 מקומות ישיבה, בפנים ובחוץ. התפריט הינו חלבי ומודרני, העושה שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים, תוך הקפדה על צורת ההגשה והצלחות המעוצבות, השונות זו מזו. כלי ההגשה נעשו ע"י אמנית חימר  מכפר אביב והם תורמים רבות לחמימות המקום.

קפה גן-סיפור
 

כתבות נוספות:

next prev