מעודכן לשבת הקרובה 27.01.2018

סקימולטור - חוויה מושלמת בדרך לסקי

ביקור בסקימולטור הוא הכנה מושלמת לחופשת הסקי

איפה: חיפה, חולון, עמק חפר

מתי: פתוח כל ימות השבוע בתיאום מראש

פרטים נוספים: מרכז מידע והזמנות ארצי 04-6222055, 03-5501169 ובאתר>>

סיירת פתוח בשבת החליטה להכין עצמה לעונת הסקי שזה עתה החלה וקפצה לביקור בסקימולטור שבעמק חפר. הטירונים שמעולם לא התנסו בסקי אמיתי בשלג קיבלו הדרכה צמודה בת שעה ודווקא שהתחילו לתפוס ולקלוט את המשולש, סיבובי הקרסול, וה"מוב" הנכון הם נאלצו להיפרד מהמגלשיים.היה זה השיעור הראשון אך בהחלט לא האחרון בדרך לדבר האמיתי וחוץ מטכניקה הרווחנו גם חיוך שנמשך כמעט שעה.

 סקימולטור למי שלא מכיר הוא מרכז מקצועי וחוויתי המתמחה באספקת כל הפתרונות המקצועיים והחדשניים הדרושים לכל הגולשים מתחילים, מתלבטים וותיקים כאחד. וכל זאת תחת קורת גג אחת. החברה נותנת פתרונות מלאים בכל הנושאים הקשורים לגלישת סקי ולסנובורד: 

סקימולטור

 תרגול ואימון פיזי, הצטיידות לקראת חופשת הסקי וחופשות גלישה ייחודיות. אימוני הגלישה מפתחים גם את הכושר הקואורדינטיבי, שיווי משקל והתקשורת בין שרירית וכך מעלים את מהירות התגובה ויכולת בכל מצב צפוי ובלתי צפוי במסלולי הגלישה בשלג.

במרכזים תוכלו למצוא: מדרונות גלישה לאימון ותרגול גלישה בסקי ובסנובורד, מכונות סלאלום, מערכות תחקור לגלישה שלכם, חנויות ביגוד וציוד לסקי וסנובורד (לרכישה והשכרה) ומכירת חבילות סקי וסנובורד כל היעדים ומכל הסוגים בתנאי מיוחדים כולל חופשות בליווי מקצועי של מדריכי הסקימולטור, מידע עדכני על אתרי סקי וסנובורד, מגוון חוברות המציגות מידע וחופשות סקי וסנובורד וקשר מקצועי בתחומי הרפואה והפיזיותרפיה עם טובי המומחים ברפואת ספורט וכמובן מגוון סרטים חווייתיים בתחומי הגלישה.מדרונות הגלישה שבמרכזי הסקימולטור בנויים על בסיס  ידע אירופאי ומקנים לגולש חוויית גלישה אמיתית בדגש על הדרכה מקצועית, וותק מקצועי, בטיחות וניסיון של מעל 12 שנים בישראל.

מדרונות הגלישה המותקנים באולמות הסקימולטור, הנם מסועים נעים, הדומים בצורתם למכונות ריצה, אולם שונים באופן תפקודם. גודלם  כ-50 מ"ר, הם מצופים בשטיח סינטטי גמיש ומיוחד היכול לצבור מים וכך נוצרת התחושה הזהה לגלישה בשלג. המדרונות ניחנים ביכולת לשנות את השיפועים, זוויות  ומהירות תנועת המסוע, הכל בהתאם לקצב ורמת הגולש.מדרונות הגלישה ומערכת התחקור החדשנית, מאפשרים לנו לחוות את הגלישה בסקי ובסנובורד וללמד את רזי הגלישה, לגולשים בכל הרמות מרמת הגולש המתחיל ועד לרמה המקצועית הגבוהה: התחרותית, תוך כדי קבלת והדגשת יסודות הגלישה, שפת הגלישה, ושיפור מיומנויות הגלישה. הגלישה הפיזית מפתחת הכושר ספציפי לקראת הגלישה בשלג ויוצרת את ההכנה גופנית הדרגתית.

 בכל אחד מהמרכזים חנות מקצועית לביגוד וציוד סקי וסנובורד סקימולטור, מייבאת וזכיינית בלעדית של כ-25 חברות בינ"ל ידועות ומובילות בתחום ספורט הגלישה בשלג המשלבות פונקציונאליות, גאדג'טים, עם דגש על אופנתיות ועיצוב.צוות החנות מורכב ממדריכי סקי \סנובורד וגולשים ותיקים, המבינים את הצרכים ואת מידת ההתאמה והיתרונות של כל מוצר ומוצר לכל גולש על-פי רמתו, סגנון גלישתו ותקציבו. המכירה נעשיית תוך ייעוץ והדרכה אישיים. קיימת אפשרות שדרוג(טרייד-אין) ורכישה "יד שנייה" כולל אחריות יבואן. בחנויות ניתן גם לשכור חליפות גלישה שני חלקים וסרבלים  לכל גיל וברמת איכות ובידוד גבוהה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 כדי שתראו את כל זה בלייב ערכנו עבורכם תיעוד בשטח: