מעודכן לשבת הקרובה 15.12.2018

הדב הלבן - מגרש משחקים למבוגרים

להנות מטיפוס,ג'אגלינג, וקרקס - חוויה בגובה אחר

איפה:רחוב צבי הנחל 21 א.ת עמק חפר

מתי:א-ה 16:00 עד 22:00 בשישי פתוח לארועים מוזמנים בלבד ושבת 10:00 עד 18:00

פרטים נוספים:ימי א-ה 40 שקל לילד ומבוגר בחינם,שבת,חג וחופשים ילד 60 שקל ומבוגר 40 שקל ובאתר>>

בשגרת היום-יום אנחנו שוכחים לפעמים איך זה להיות ילדים, וכמה כיף אפשר לעשות אם רק נמצא לנו מגרש משחקים בו אפשר לקפוץ,לטפס,להתגלגל או בקיצור לשחק. אז איפה מוצאים מקום שכזה? פארק הדב הלבן שכבר מזמן הפך להיות אטרקציה בקרב הילדים שמגיעים למקום להנות משלל מתקני אתגר ידידותיים מתחומי הקרקס, הטיפוס והג'אגלינג, מציע גם לנו "הגדולים" להגיע ולהנות מאותה חוויה בדיוק. כול האטרקציות במקום מחברות את הבאים לייצר ההרפתקנות ומעלות את האדרנלין כך שמובטח לכם כי תרצו להישאר במקום עוד ועוד.

הורים שמגיעים למקום יוכלו להנות מ: טרמפולינה, ג'אגלינג, הליכה על חבל, קיר טיפוס בגובה 8 מטרים, בולדר, פארק חבלים,מתחם שיווי משקל, נדנדות אתגר,מגלשות,סווינג בנג'י -מתקן המדמה את חווית הבנג'י, מתקני חשיבה, פעילות קרקס, מבוך ענק, מתקני אקרו באלנס, חדי אופן, רולה בולה ועוד.

עבור מי שרוצה להתנסות באופן קבוע בתחום הטיפוס והקרקס מציע המקום חוגים שבועיים בני שעה וחצי הכוללים לימודי קרקס אוירי,טרפז, טישו,סווינג באנג'י,קירות טיפוס, פארק חבלים, קפיצת פחד - במה בגובה 6 מטר ממנה צריך לקפוץ לשק במרחק 4 מטר ולתפוס, קרקסנות - כדורי ג'אגלינג, צלחות דיאבולו,פויזן,חישוקים,קלאבים,חבל קרקס ועוד.

על תפעולו של המקום הייחודי אחראים הבעלים עדי דינוביץ' שמגיע מעולם הטיפוס וההדרכה, ושחר קמאי המנהל הפדגוגי שמגיע מעולם הקרקס ויחד נוצר שילוב שבו החוויה היא כפולה. "מעבר למתקנים והאטרקציות המקום בנוי כך שהורים וילדים יכולים לבלות יחד, לעבור חוויה משותפת ולחזק את הקשר בינם", מסביר דינוביץ' "בנוסף משמש המקום גם כמרכז התפתחותי לילדים ומציע חוגים וסדנאות לילדים עם בעיות תקשורתיות והפרעות קשב וריכוז."